• Dr n. wet. Dorota Pomorska-Handwerker Specjalista chorób psów i kotów oraz członek Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Weterynaryjnych

  Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Ukończyła Podyplomowe Studia Specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów, uzyskując tytuł specjalisty. Bierze czynny udział w pracy Sekcji Dermatologów Weterynaryjnych Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

 • Dr hab. Jarosław Popiel Prof. Uniwersytetu Przyrodniczego

  Od 2013 roku pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Dr hab. J. Popiel prowadzi zajęcia z diagnostyki weterynaryjnej, immunologii klinicznej oraz chorób wewnętrznych. Stworzył przedmiot fakultatywny „Dermatologia zwierząt”, który prowadzi od 10 lat. Członek PSLWMZ, PTNW oraz European Society of Veterinary Dermatology (ESVD). Autor ponad stu publikacji naukowych.

 • Dr n.wet. Marcin Szczepanik Specjalista chorób psów i kotów

  Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Zakładzie Diagnostyki Klinicznej i Dermatologii Weterynaryjnej Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych Zwierząt na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Jest autorem ponad stu publikacji, przede wszystkim z zakresu dermatologii weterynaryjnej, oraz 10 pozycji książkowych w tym pięcio tomowego “Atlasu dermatologicznego”.

 • Dr n. wet. Maciej Guzera Dyplomowany Europejski Specjalista Weterynaryjnej Patologii Klinicznej
  W 2017 r. zdał europejski egzamin specjalizacyjny z patologii klinicznej European College of Veterinary Clinical Pathology (ECVCP), a następnie rozpoczął pracę w laboratorium diagnostycznym Laboklin Polska w Warszawie.
 • Dr Agnieszka Cekiera Doktor nauk weterynaryjnych

  Zainteresowania naukowe i dydaktyczne: dermatologia i endokrynologia weterynaryjna, choroby wewnętrzne psów i kotów. Dydaktyka: choroby wewnętrzne psów i kotów, choroby wewnętrzne zwierząt gospodarskich, choroby wewnętrzne koni, dermatologia weterynaryjna- fakultet.

 • lek. wet. Ewa Zwierzyńska Lekarz weterynarii

  Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od 21 lat pracuje klinicznie, od 16 konsultuje pacjentów endokrynologicznych w prywatnej praktyce weterynaryjnej. Endokrynologia jest jej pasją już od czasu studiów.

0
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.